Skákací boty PowerStrider pro dospělé se vydaly vlastní cestou a zvolily svou vlastní novou konstrukci, která je vyvíjena od roku 2008.

Hlavní konstrukční změnou je patka z gumovou botičkou přímo na pružině, podle čehož pozná originál PowerStrider i laik od konstrukce ostatních značek.

Celkově je model AL profesional laděn tak, aby byl co nejlehčí. To pozná nejen profesionální skokan, ale i začátečník.

Model AL profesional testovalo několik profesionálních skokanů v České republice. Výsledkem je, že PowerStrider pro ČR má několik podstatných změn oproti těm samým botám vyráběným pro celý svět. Tyto drobné detaily jsou po našem testování nutné pro Vaši dlouhodobou bezpečnost.

I přesto doporučujeme kontrolovat skákací boty před každým skákáním a to všech značek. Všechny skákací boty jsou extrémě namáhané sportovní náčiní, které potřebuje občas nějakou údržbu. Tvrdit, že se o skákací boty nemusíte starat, by bylo neseriózní.

Pro všechny skákací boty v nabídce již v základu nabízíme místo vrchního oblouku komfortní pohodlné vázání na suchý zip. Oblouk je v podstatě vždy dodáván u levnějších skákacích bot. Někdo vidí význam oblouku v ochraně kolene, ale pád s obloukem může být velmi bolestivý pod kolenem v místě oblouku. Navíc se přaska u oblouku špatně zapíná a je velmi nepohodlná.
Pro pohodlné vázání je vhodné používat chrániče kolen, ale odměnou je Vám rychlé a pohodlné obutí a dlouhé pohodlné skákání.

Model AL profesional má další podstatnou výhodu. Tou je víc místa pod pokrčenou nohou a tím pádem žádné zraňování kontaktem pružiny a nohy, tak běžné při provádění některých triků se starou konstrukcí.© Copyright 2011 PowerStrider.cz, designed by Presta Profi